Przeczytaj w weekend

Castingowe nowości. Kto zagra w filmach i serialach?

W tym newsie, zebraliśmy dla was wszystkie castingowe nowości do filmów i seriali. Zobaczcie, którzy aktorzy znaleźli nowe projekty.

W tym newsie, zebraliśmy dla was wszystkie castingowe nowości do filmów i seriali. Zobaczcie, którzy aktorzy znaleźli nowe projekty.

Kim Dickens zagra jedną z głównych ról w nowej produkcji Showtime, zatytułowanej Queen Fur. Fabuła serialu będzie skupiać się na postaci Macy Dunleavy (Lily Mae Harrington), uczennicy, która nagle porzuca naukę w liceum, aby poświęcić się karierze modelki oraz jej matki, byłej miss (Dickens).

Kate Mara wcieli się w tytułową nauczycielkę w serialu A Teacher. Jest to opowieść o licealnej nauczycielce, która wdała się w romans z uczniem.

Dylan McDermott i Connie Britton wystąpią w serialu American Horror Story. Ta odsłona ma być połączeniem wątków z sezonów Murder House oraz Coven, czyli pierwszego i trzeciego.

Andrew Scott znany z serialu Sherlock dołącza do obsady serialu komediowego Fleabag. Fabuła skupia się na kobiecie, która usiłuje odbudować swoje życie w Londynie po niedawnej osobistej tragedii. Serial powstał na podstawie sztuki pod tym samym tytułem, zaś w roli głównej występuje Phoebe Waller-Bridge.

Strony:

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: AP

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV