Castingowe nowości. Kto zagra w filmach i serialach?

W tym newsie, zebraliśmy dla was wszystkie castingowe nowości do filmów i seriali. Zobaczcie, którzy aktorzy znaleźli nowe projekty.

W tym newsie, zebraliśmy dla was wszystkie castingowe nowości do filmów i seriali. Zobaczcie, którzy aktorzy znaleźli nowe projekty.

Kim Dickens zagra jedną z głównych ról w nowej produkcji Showtime, zatytułowanej Queen Fur. Fabuła serialu będzie skupiać się na postaci Macy Dunleavy (Lily Mae Harrington), uczennicy, która nagle porzuca naukę w liceum, aby poświęcić się karierze modelki oraz jej matki, byłej miss (Dickens).

Kate Mara wcieli się w tytułową nauczycielkę w serialu A Teacher. Jest to opowieść o licealnej nauczycielce, która wdała się w romans z uczniem.

Dylan McDermott i Connie Britton wystąpią w serialu American Horror Story. Ta odsłona ma być połączeniem wątków z sezonów Murder House oraz Coven, czyli pierwszego i trzeciego.

Andrew Scott znany z serialu Sherlock dołącza do obsady serialu komediowego Fleabag. Fabuła skupia się na kobiecie, która usiłuje odbudować swoje życie w Londynie po niedawnej osobistej tragedii. Serial powstał na podstawie sztuki pod tym samym tytułem, zaś w roli głównej występuje Phoebe Waller-Bridge.

Strony:

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: AP

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV