Filmy 2019: premiery kinowe roku – kalendarz [lista aktualizowana]

Rok 2019 to czas zupełnie nowych premier kinowych. Sprawdźcie, co dobrego wejdzie na ekrany kin w najbliższych dwunastu miesiącach.

Rok 2019 to czas zupełnie nowych premier kinowych. Sprawdźcie, co dobrego wejdzie na ekrany kin w najbliższych dwunastu miesiącach.

Michalina Reda

Michalina Reda

The Angry Birds Movie 2

Sequel animowanego filmu na podstawie serii gier komputerowej - możemy oczekiwać powrotu znanych postaci oraz podobnej akcji i humoru. Wiadomo, że główną antagonistką będzie postać kobieca.

Data premiery: 20 września

The Kitchen

Nowy film gangsterski z kobietami w roli głównej. W obsadzie są Tiffany Haddish, Melissa McCarthy i Elisabeth Moss, zaś reżyserką i scenarzystką jest Andrea Berloff. Produkcja bazuje ilm oparty na komiksie Vertigo autorstwa Ollie Masters i Ming Doyle’a.

Data premiery: 20 września

The Kitchen - zdjęcie
fot. materiały prasowe

PREMIERY 2019 - PAŹDZIERNIK

A Dog's Purpose 2

Familijna komedia przygodowa, będąca sequelem filmu Był sobie pies z 2017 roku. O samym filmie na razie nie wiele wiadomo i nie jest pewne, czy w obsadzie powrócą bohaterowie z pierwszej części.

Data premiery: 4 października

Joker

Kolejny film na podstawie komiksów DC, w którym powróci ikoniczny złoczyńca znany jako Joker. Tutaj poznamy genezę tej postaci - w roli głównej występuje wielokrotnie nagradzany aktor, Joaquin Phoenix.

Data premiery: 4 października

The Crow

Zapowiedziany remake filmu pod tym samym tytułem, w którym w latach 90. zagrał Brandon Lee. Produkcja jest w planach od wielu lat i nie wiadomo, czy koniec końców trafi na ekrany - na razie nie ma żadnych materiałów promocyjnych.

Data premiery: 18 października

Are You Afraid of the Dark?

Film na podstawie serialu młodzieżowego pod tym samym tytułem - oryginalna produkcja składała się z mrocznych opowieści opowiadanych przez grupę młodzieży przy ognisku. Zdaniem twórców, na ekranie zobaczymy zupełnie nowe opowieści, których nie było w serialu

Data premiery: 25 października

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV