Filmy 2019: premiery kinowe roku – kalendarz [lista aktualizowana]

Rok 2019 to czas zupełnie nowych premier kinowych. Sprawdźcie, co dobrego wejdzie na ekrany kin w najbliższych dwunastu miesiącach.

Rok 2019 to czas zupełnie nowych premier kinowych. Sprawdźcie, co dobrego wejdzie na ekrany kin w najbliższych dwunastu miesiącach.

Michalina Reda

Michalina Reda

Once Upon a Time in Hollywood

Głośny film Quentina Tarantino, w którym zagrał polski aktor, Rafał Zawierucha. Pojawią się tu postaci autentyczne, takie jak Charles Manson, Roman Polański czy jego brutalnie zamordowana żona, Sharon Tate.

Data premiery: 9 sierpnia

Once Upon a Time in Hollywood
fot. .instagram.com/leonardodicaprio/

Toy Story 4

Oczekiwana kontynuacja znanej serii filmów animowanych o zabawkach - film zadebiutuje aż osiem lat po ostatniej części, Toy Story 3. Akcja także rozegra się odpowiednio później - główni bohaterowie będą już własnością innego dziecka.

Toy Story 4

Toy Story 4

O filmie

Chudy zawsze znał swoje miejsce na świecie. Jego życie, jak na prawdziwego szeryfa przystało, kręciło się wokół opieki nad Andym, a później Bonni. Gdy pewnego dnia w pokoju Bonni pojawia... Czytaj więcej

Najnowsza recenzja redakcji

Seria Toy Story przez lata była okrętem flagowym Pixara i stanowiła za przykład, jak animacje powinno się robić. Z czasem studio to stało się kuźnią talentów i wielu innych wspaniałych... Czytaj więcej

Data premiery: 9 sierpnia

Dora the Explorer

Link not found to animowany serial dla dzieci, emitowany na stacji Nickelodeon. W aktorskiej wersji bohaterkę zagra Isabela Moner, którą mieliśmy już okazję zobaczyć na pierwszym zdjęciu z filmu. Będzie to prawdopodobnie familijna produkcja przygodowa.

Data premiery: 16 sierpnia

Dora the explorer
fot. materiały prasowe

Artemis Fowl

Widowisko fantasy w reżyserii Kennetha Branagha, które powstaje dla Disneya. Historia jest oparta na cyklu książkowym autorstwa Eoina Colfera pod tym samym tytułem . Zwiastun pokazuje, że będzie to film zrealizowany przy imponującym budżecie.

Artemis Fowl

Artemis Fowl

O filmie

Artemis Fowl to ekranizacji powieści autorstwa Eoina Colfera. Książkowy oryginał opowiada historię tytułowego nastolatka – Artemisa Fowla II, przebiegłego kryminalnego geniusza, spadkobiercy majątku rodziny znanej w przestępczym światku . Jednak gdy Artemis... Czytaj więcej

Data premiery: 30 sierpnia

PREMIERY 2019 - WRZESIEŃ

It 2

It: Chapter One weszło na ekrany kin w ubiegłym roku, szybko stając się hitem kasowym. Teraz przed nami druga część adaptacji prozy Stephena Kinga, w której zobaczymy głównych bohaterów jako dorosłych. Poniżej zdjęcie obsady.

Data premiery: 6 września

It: Chapter Two
fot. Warner Bros.

Untitled Downton Abbey Project

Downton Abbey to znany serial kostiumowy - zapowiedziany film będzie jego pełnometrażową wersją. Potwierdzono powrót obsady z małego ekranu, na którą składają się między innymi Michelle Dockery, Elizabeth McGovern, Maggie Smith i Hugh Bonneville.

Data premiery: 13 września

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Anthony Mackie

Anthony Mackie

ur. 1978, kończy 41 lat

Alyssa Sutherland

Alyssa Sutherland

ur. 1982, kończy 37 lat

Janusz Gajos

Janusz Gajos

ur. 1939, kończy 80 lat

Aubrey Dollar

Aubrey Dollar

ur. 1980, kończy 39 lat

LisaRaye McCoy

LisaRaye McCoy

ur. 1967, kończy 52 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV