Filmy 2019: premiery kinowe roku – kalendarz [lista aktualizowana]

Rok 2019 to czas zupełnie nowych premier kinowych. Sprawdźcie, co dobrego wejdzie na ekrany kin w najbliższych dwunastu miesiącach.

Rok 2019 to czas zupełnie nowych premier kinowych. Sprawdźcie, co dobrego wejdzie na ekrany kin w najbliższych dwunastu miesiącach.

Michalina Reda

Michalina Reda

Once Upon a Time in Hollywood

Głośny film Quentina Tarantino, w którym zagrał polski aktor, Rafał Zawierucha. Pojawią się tu postaci autentyczne, takie jak Charles Manson, Roman Polański czy jego brutalnie zamordowana żona, Sharon Tate.

Data premiery: 9 sierpnia

Once Upon a Time in Hollywood
fot. .instagram.com/leonardodicaprio/

Toy Story 4

Oczekiwana kontynuacja znanej serii filmów animowanych o zabawkach - film zadebiutuje aż osiem lat po ostatniej części, Toy Story 3. Akcja także rozegra się odpowiednio później - główni bohaterowie będą już własnością innego dziecka.

Toy Story 4

Toy Story 4

O filmie

Kolejna część animowanej serii Toy Story. Czytaj więcej

Data premiery: 9 sierpnia

Dora the Explorer

Link not found to animowany serial dla dzieci, emitowany na stacji Nickelodeon. W aktorskiej wersji bohaterkę zagra Isabela Moner, którą mieliśmy już okazję zobaczyć na pierwszym zdjęciu z filmu. Będzie to prawdopodobnie familijna produkcja przygodowa.

Data premiery: 16 sierpnia

Dora the explorer
fot. materiały prasowe

Artemis Fowl

Widowisko fantasy w reżyserii Kennetha Branagha, które powstaje dla Disneya. Historia jest oparta na cyklu książkowym autorstwa Eoina Colfera pod tym samym tytułem . Zwiastun pokazuje, że będzie to film zrealizowany przy imponującym budżecie.

Artemis Fowl

Artemis Fowl

O filmie

Artemis Fowl to ekranizacji powieści autorstwa Eoina Colfera. Książkowy oryginał opowiada historię tytułowego nastolatka – Artemisa Fowla II, przebiegłego kryminalnego geniusza, spadkobiercy... Czytaj więcej

Data premiery: 30 sierpnia

PREMIERY 2019 - WRZESIEŃ

It 2

It: Chapter One weszło na ekrany kin w ubiegłym roku, szybko stając się hitem kasowym. Teraz przed nami druga część adaptacji prozy Stephena Kinga, w której zobaczymy głównych bohaterów jako dorosłych. Poniżej zdjęcie obsady.

Data premiery: 6 września

It: Chapter Two
fot. Warner Bros.

Untitled Downton Abbey Project

Downton Abbey to znany serial kostiumowy - zapowiedziany film będzie jego pełnometrażową wersją. Potwierdzono powrót obsady z małego ekranu, na którą składają się między innymi Michelle Dockery, Elizabeth McGovern, Maggie Smith i Hugh Bonneville.

Data premiery: 13 września

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV