Filmy 2019: premiery kinowe roku – kalendarz [lista aktualizowana]

Rok 2019 to czas zupełnie nowych premier kinowych. Sprawdźcie, co dobrego wejdzie na ekrany kin w najbliższych dwunastu miesiącach.

Rok 2019 to czas zupełnie nowych premier kinowych. Sprawdźcie, co dobrego wejdzie na ekrany kin w najbliższych dwunastu miesiącach.

Michalina Reda

Michalina Reda

FILMY 2019 już rozpalają wyobraźnię kinomanów. Jakie premiery kinowe przed nami? Na wielkie ekrany wkroczą zarówno widowiskowe blockbustery, jak i te skromniejsze produkcje mniejszych wytwórni. W najbliższych tygodniach i miesiącach kina zaoferują nam wiele dobrego, a my już teraz serwujemy Wam 74 najbardziej obiecujące tytuły. Z biegiem czasu lista premier kinowych 2019 będzie aktualizowana. Oznacza to, że liczba propozycji tylko się zwiększy.

Artykuł skupia się na produkcjach europejskich i amerykańskich – zarówno blockbusterach, jak i ciekawych tytułach festiwalowych. Polskie kino otrzyma osobny tekst. Oto najciekawsze premiery kinowe 2019 roku. Sprawdzajcie, komentujcie, polecajcie!

PREMIERY w 2019:
Filmy animowane i bajki 2019
Filmy sf/fantasy 2019
GRY 2019
Nowe seriale 2019
Horrory 2019
Filmy polskie 2019
Nowe sezony seriali 2019 – nadzieje i obawy
Najlepsze filmy 2019

 

PREMIERY 2019 - STYCZEŃ

Beautiful Boy

Timothee Chalamet i Steve Carell w poruszającym dramacie o relacji ojca i uzależnionego od narkotyków syna. Recenzje są już dostępne w sieci i wskazują, że na pewno warto obejrzeć.

1 Mój piękny syn

Mój piękny syn

O filmie

Fabuła filmu Beautiful boy skupia się na młodym chłopaku imieniem Nic, który popada w uzależnienie narkotykowe. Historia jest opowiedziana z... Czytaj więcej

Data premiery: 4 stycznia

Bumblebee

Spin-off widowiskowej serii Transformers, który cieszy się zaskakująco pozytywnymi recenzjami. Solowa historia o żółtym Bumblebee podbiła serca krytyków, więc należycie do grona fanów Transformerów, na pewno warto wybrać się do kina.

1 Bumblebee

Bumblebee

O filmie

Akcja filmu rozgrywa się w roku 1987 – połamany i zepsuty po bitwie Bumblebee znajduje schronienie na złomowisku przy małej... Czytaj więcej

Data premiery: 4 stycznia

Arctic Justice: Thunder Squad

Propozycja dla całej rodziny - śnieżna, przygodowa animacja o lisie, który marzy, by być kurierem. W obsadzie dubbingu same gwiazdy - Jeremy Renner, James Franco, Alec Baldwin, John Cleese czy Omar Sy.

1 Śnieżna paczka

Śnieżna paczka

O filmie

Swifty, arktyczny lis, pracuje w dziale mailowym, ale marzy, aby na jeden dzień stać się kurierem. Aby udowodnić, że jest... Czytaj więcej

Data premiery: 4 stycznia

L'Empereur de Paris

Wysokobudżetowe kino prosto z Francji. Akcja osadzona jest w czasach napoleońskich, a na głównym planie mamy przestępstwa, intrygę i brutalne realia miasta. Ponadto główny bohater to postać autentyczna - Vidocq był kierownikiem pierwszego na świecie biura detektywistycznego, co wyraźnie zapowiada klimat tej produkcji.

1 Władca Paryża

Władca Paryża

O filmie

Władca Paryża rozgrywa się w czasach Napoleona i skupia się na Francoisie Vidocq (postać historyczna). Rozpoczyna on walkę z przestępcami,... Czytaj więcej

Data premiery: 4 stycznia

Ben Is Back

Nowy dramat z Julią Roberts i Lucasem Hedgesem. To historia trudnej relacji matki i syna, w dodatku świetnie zrealizowana i zagrana po mistrzowsku - na to wskazują recenzje.

1 Powrót Bena

Powrót Bena

O filmie

Syn powraca do domu na święta Bożego Narodzenia. Matka jest bardzo szczęśliwa, jednak pod skórą czuje, że zwiastuje to nowe... Czytaj więcej

Data premiery: 11 stycznia

Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2

Kontynuacja znanej animacji z wirtualnego świata gier komputerowych. Tym razem Ralph i Wandelopa przeniosą się do rzeczywistości internetowej, gdzie poznają znane popkulturowe postaci. Film zapowiada się jako kopalnia easter eggów.

1 Ralph Demolka w Internecie

Ralph Demolka w Internecie

O filmie

Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 (Ralph Demolka 2) to kontynuacja animowanego hitu. Tym razem bohaterowie wejdą w świat... Czytaj więcej

Data premiery: 11 stycznia

Welcome to Marwen

Steve Carell w niezwykłym dramacie Roberta Zemeckisa. Wraz z głównym bohaterem balansujemy między światem rzeczywistym a fikcyjnym, przenosząc się do rzeczywistości lalek i miasteczka z makiety. Co ciekawe, jest to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami.

1 Witajcie w Marwen

Witajcie w Marwen

O filmie

Głównym bohaterem filmu Welcome to Marwen jest Mark Hogancamp. Mężczyzna pada ofiarą brutalnego ataku, w wyniku którego traci wszystkie wspomnienia.... Czytaj więcej

Data premiery: 11 stycznia

Astérix: Le secret de la potion magique

Asteriks i Obeliks powracają w zupełnie nowej trójwymiarowej animacji. Postaci w zwiastunach prezentują się bardzo wdzięcznie, co tylko zachęca do pójścia do kina.

1 Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru

Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru

O filmie

Podczas zbierania ziół druid Panoramix ulega wypadkowi. Podejmuje on decyzje, że czas zapewnić przyszłość wiosce Galów. Razem z Asterixem i... Czytaj więcej

Data premiery: 18 stycznia

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV