Filmy 2019: premiery kinowe roku – kalendarz [lista aktualizowana]

Rok 2019 to czas zupełnie nowych premier kinowych. Sprawdźcie, co dobrego wejdzie na ekrany kin w najbliższych dwunastu miesiącach.

Rok 2019 to czas zupełnie nowych premier kinowych. Sprawdźcie, co dobrego wejdzie na ekrany kin w najbliższych dwunastu miesiącach.

Michalina Reda
Michalina Reda

FILMY 2019 już rozpalają wyobraźnię kinomanów. Jakie premiery kinowe przed nami? Na wielkie ekrany wkroczą zarówno widowiskowe blockbustery, jak i te skromniejsze produkcje mniejszych wytwórni. W najbliższych tygodniach i miesiącach kina zaoferują nam wiele dobrego, a my już teraz serwujemy Wam 74 najbardziej obiecujące tytuły. Z biegiem czasu lista premier kinowych 2019 będzie aktualizowana. Oznacza to, że liczba propozycji tylko się zwiększy.

Artykuł skupia się na produkcjach europejskich i amerykańskich – zarówno blockbusterach, jak i ciekawych tytułach festiwalowych. Polskie kino otrzyma osobny tekst. Oto najciekawsze premiery kinowe 2019 roku. Sprawdzajcie, komentujcie, polecajcie!

PREMIERY w 2019:
Filmy animowane i bajki 2019
Filmy sf/fantasy 2019
GRY 2019
Nowe seriale 2019
Horrory 2019
Filmy polskie 2019
Nowe sezony seriali 2019 – nadzieje i obawy
Najlepsze filmy 2019

 

PREMIERY 2019 - STYCZEŃ

Beautiful Boy

Timothee Chalamet i Steve Carell w poruszającym dramacie o relacji ojca i uzależnionego od narkotyków syna. Recenzje są już dostępne w sieci i wskazują, że na pewno warto obejrzeć.

Mój piękny syn

Mój piękny syn

O filmie

Fabuła filmu Beautiful boy skupia się na młodym chłopaku imieniem Nic, który popada w uzależnienie narkotykowe. Historia jest opowiedziana z perspektywy jego ojca, który obserwuje zmagania syna z odwykiem od... Czytaj więcej

Data premiery: 4 stycznia

Ben Is Back

Nowy dramat z Julią Roberts i Lucasem Hedgesem. To historia trudnej relacji matki i syna, w dodatku świetnie zrealizowana i zagrana po mistrzowsku - na to wskazują recenzje.

Powrót Bena

Powrót Bena

O filmie

Syn powraca do domu na święta Bożego Narodzenia. Matka jest bardzo szczęśliwa, jednak pod skórą czuje, że zwiastuje to nowe problemy. Czytaj więcej

Data premiery: 11 stycznia

Vice

Nowy film, w którym Christian Bale ponownie przeistacza się w postać nie do poznania. Tym razem aktor gra Dicka Chenneya, byłego wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych.

Vice

Data premiery w Polsce: 11 stycznia

Filmowa adaptacja powieści Colina Thiele, dedykowana widzom w każdym wieku i całym rodzinom. Produkcja spodoba się wszystkim miłośnikom emocjonalnych, wzruszających historii i pięknych kadrów - będzie można się i pośmiać i popłakać.

Data premiery w Polsce: 18 stycznia

Polska propozycja dla miłośników kina akcji - zapowiedzi i materiały promocyjne wyraźnie wskazują na dynamiczny bieg wydarzeń. Diablo. Wyścig o wszystko to film nazywany polską odpowiedzią na amerykańską serię The Fast and the Furious - i tutaj zobaczymy szybkie samochody, a także gangsterskie porachunki.

Data premiery w Polsce: 18 stycznia

Asteriks i Obeliks powracają w zupełnie nowej trójwymiarowej animacji. Postaci w zwiastunach prezentują się bardzo wdzięcznie, co tylko zachęca do pójścia do kina.

Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru

O filmie

Film przedstawia losy Dicka Cheneya, który był wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych w czasie obu kadencji George’a W. Busha. Akcja produkcji rozpoczyna się w latach 60. i ukazuje tytułowego bohatera w czasie pracy w... Czytaj więcej

Najnowsza recenzja redakcji

to filmowiec, który z ogromnym uporem, smakiem i wyjątkowymi pokładami humoru opowiada o jasnych i ciemnych stronach USA. Tak jest i tym razem, gdy na bohatera... Czytaj więcej

Data premiery: 18 stycznia

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV