Najlepsze komiksy 2020 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze komiksy 2020 roku. Artykuł będzie sukcesywnie aktualizowany, jeśli tylko nasi redaktorzy i współpracownicy natrafią na komiks, która jest warta polecenia.

Wybieramy najlepsze komiksy 2020 roku. Artykuł będzie sukcesywnie aktualizowany, jeśli tylko nasi redaktorzy i współpracownicy natrafią na komiks, która jest warta polecenia.

Tymoteusz Wronka
Tymoteusz Wronka
Tagi:  komiksy 

Najlepsze komiksy 2020 roku to artykuł, w którym przez rzez cały 2020 rok będziemy kompletować listę najlepszych komiksów, które pojawiły się w Polsce w sprzedaży. Z każdego miesiąca wybieramy najlepsze komiksy - zarówno pojedyncze pozycje, jak i części serii - po czym regularnie dodajemy je do tego artykułu. Przede wszystkim będą to nowości, ale nie wykluczamy, że od czasu do czasu pojawią się także wznowienia - jeśli tylko będą tego warte, w interesujący sposób wydane lub od dawna nie gościły w księgarniach.

W ten oto sposób ostatecznie powstanie pełna lista najlepszych komiksów 2020 roku w oczach redakcji i współpracowników.

Najlepsze komiksy 2020 roku - STYCZEŃ

Oto najlepsze komiksy ze stycznia 2020 r. w oczach redakcji. Lista będzie aktualizowana wraz z pojawianiem się nowych opinii.

Mister Miracle

Mister Miracle to komiks niepowtarzalny, który w nowatorski sposób łączy ze sobą: dramat rodzinny, superbohaterskie motywy, psychiczny upadek tytułowego bohatera, a także piekło wojennej zawieruchy i rodowe fatum. Przygotujcie się na potężny zastrzyk nostalgii, tragedii i czystych fantasmagorii. Obok tragicznego losu Scotta Free wprost trudno przejść obojętnie.

Mister Miracle - okładkaŹródło: Świat Komiksu

Avengers #04: I wojna Kanga

Avengers. I wojna Kanga. Tom 4 przy przyjęciu odpowiedniej perspektywy może stać się komiksem, którego lektura stanie się dla Was czystą przyjemnością. Wszystko zależy od tego, czy w świecie powieści graficznych Marvela w pierwszej kolejności szukacie wartkiej akcji - jeśli tak, Mark Waid ma jej dla czytelnika całe spektrum.

Avengers. I wojna Kanga, tom 4 - okładkaŹródło: Świat Komiksu

Najlepsze komiksy 2020 roku - LUTY

Oto najlepsze komiksy z lutego 2020 r. w oczach redakcji. Lista będzie aktualizowana wraz z pojawianiem się nowych opinii.

Conan Barbarzyńca #01: Życie i śmierć Conana

W 2018 roku, po kilkunastu latach przerwy, prawa do postaci Conana po udanych występach w Dark Horse Comics wróciły do Marvela. Ci, którzy obawiali się o jakość opowieści o Cymeryjczyku, mogą być spokojni. Nowa seria ze scenariuszem Jasona Aarona jest po prostu znakomita.

Życie i śmierć Conana, księga 1 - okładkaŹródło: Świat Komiksu

Wojna królów. Preludium

Wojna królów. Preludium to komiks, który naprawdę dobrze sprawdza się jako uwertura do kosmicznego wydarzenia o potężnej skali oddziaływania. Coś dla siebie znajdą tu i miłośnicy międzygwiezdnych przygód, i ci szukający w opowieściach o superbohaterach czegoś więcej.

Wojna królów – Preludium - okładkaŹródło: Świat Komiksu

 

Zobacz także:
Najlepsze filmy 2020
Najlepsze filmy 2019
Najlepsze seriale 2019
Najlepsze gry 2019
Najlepsze książki 2019
Najlepsze książki 2020
Najlepsze komiksy 2019
Najlepsze horrory 2019
Najlepsze bajki 2019
Najbardziej oczekiwane filmy 2020
Filmy 2020: daty premier i zwiastuny
Seriale 2020: premiery
Gry 2020: premiery

 

Źródło: fot. Egmont

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV