Najlepsze seriale 2019 roku (lista aktualizowana)

Wybieramy najlepsze seriale 2019 roku. Oto tytuły, co do których jakości jesteśmy przekonani i z chęcią siadamy do oglądania ich kolejnych odcinków.

Wybieramy najlepsze seriale 2019 roku. Oto tytuły, co do których jakości jesteśmy przekonani i z chęcią siadamy do oglądania ich kolejnych odcinków.

naEKRANIE

naEKRANIE

W miarę upływu 2019 roku kompletujemy listę najlepszych seriali, które ogląda nasza redakcja. Bierzemy pod uwagę także zdanie naszych czytelników, czyli wprowadzamy tutaj seriale, które zajmowały wysokie pozycje w naszych comiesięcznych plebiscytach. W ten oto sposób ostatecznie powstanie pełna lista tytułów.

NAJLEPSZE SERIALE 2019 roku - STYCZEŃ

True Detective - sezon 3

Jest to wielki powrót do wybitnej jakości z pierwszej serii. Uznajmy, że drugi sezon to po prostu wypadek przy pracy. Twórca i scenarzysta Nic Pizzolatto znów przenosi nas do intrygującego miejsca, budując świetny klimat grozy i opowiadając skomplikowaną i rozbudowaną historię. Ma ona drugie dno, sens i pomysł. Sprawia, że angażuje i wciąga, pomimo tego, że szczegóły sprawy kryminalnej poznajemy w trzech różnych okresach oddalonych od siebie o lata. Do tego jest to rzecz kapitalnie zagrana! Na razie widzieliśmy pięć odcinków i jesteśmy pewni, że poziom nie spadnie do końca sezonu.

NASZA RECENZJA

Luther - sezon 5

Idris Elba jak zwykle świetnie czuje się w roli sceptycznego, twardego gliniarza, dodając jednak pełną rozterek sferę ukazującą mentalną destrukcję Luthera. Twórcy świetnie poprowadzili dwa główne wątki, które zgrabnie się ze sobą przeplatały aż do zaskakującego finału, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu.

NASZA RECENZJA

Marvel's The Punisher - sezon 2

Frank Castle powrócił i zrobił to w takim stylu, który momentami zapiera dech w piersiach. Choć twórcy produkcji przesunęli akcenty i tym razem postanowili zmienić perspektywę w ukazywaniu Punishera, to antybohater znów jest na wojnie - wszystkich ze wszystkimi. W 2. sezonie znajdziemy też prawdziwy majstersztyk - pokazane w trzecim odcinku oblężenie posterunku policji; jedna z najlepszych tego typu sekwencji, jakie do tej pory oglądaliśmy i na małym, i na dużym ekranie.

NASZA RECENZJA

Sex Education

Serial Netflixa produkcji brytyjskiej to rzecz zaskakująca. Oto historia Ottisa, który jest synem znanej terapeutki seksualnej. Dzięki namowom nowej koleżanki ze szkoły decyduje się rozpocząć nielegalną klinikę porad dla nastolatków. Wbrew pozorom w tym serialu nie ma takiej banalności, jaka wybrzmiewa w tych słowach. Jest to rzecz inteligentna, poważna (ale nie za bardzo), przekomiczna, (ale z wyczuciem czasu i umiarem)  i przede wszystkim bardzo emocjonująca. Twórcy poruszają różne problemy z życia wzięte w sposób szalenie rozrywkowy, a zarazem mądry. Nie popadają w jakieś kiczowate rozwiązania. Być może końcówka sezonu za bardzo osadzona jest w nastoletnich romansach, ale kompletnie nie zmienia to faktu, że jest to jeden z najlepszych nowych seriali Netflixa w ostatnich latach.

NASZA RECENZJA

Zobacz również:
Najlepsze polskie filmy 2018 roku
Najlepsze filmy science fiction 2018
Najlepsze horrory 2018
Najlepsze filmy 2018 roku
Najlepsze filmy 2019 roku

Najlepsze komedie 2018 roku
Najlepsze seriale 2018
Najlepsze książki 2018
Najlepsze komiksy 2018
Najlepsze gry 2018
Najlepsze filmy animowane i bajki 2018 roku

Filmy animowane i bajki 2019 - oczekiwane premiery
Filmy sf/fantasy 2019 - oczekiwane premiery
GRY 2019 - oczekiwane premiery
Nowe seriale 2019 - oczekiwane premiery
Horrory 2019 - oczekiwane premiery
Filmy polskie 2019 - oczekiwane premiery
Nowe sezony seriali 2019 – nadzieje i obawy - oczekiwane premiery
Filmy 2019: premiery kinowe roku - kalendarz [lista aktualizowana]

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV