Nowe seriale i kolejne sezony na październik 2018

Październik będzie bardzo gorącym miesiącem dla wszystkich fanów seriali. Co prawda w najbliższym miesiącu nie uświadczymy wielkich megahitów, ale do ramówek powraca kilka bardzo ważnych pozycji. Zapraszamy do zapoznania się z serialowym rozkładem jazdy na październik!

Październik będzie bardzo gorącym miesiącem dla wszystkich fanów seriali. Co prawda w najbliższym miesiącu nie uświadczymy wielkich megahitów, ale do ramówek powraca kilka bardzo ważnych pozycji. Zapraszamy do zapoznania się z serialowym rozkładem jazdy na październik!

Jak co miesiąc gorąco będzie na Netflixie. Z pewnością fani superbohaterskich opowieści nie mogą się już do czekać nowego sezonu Daredevila. Zadebiutuje on na platformie streamingowej 19 października. Na Netflixie pojawi się również druga odsłona Castelvani, mrocznej animacji w świecie fantasy. Konkurująca z Netflixem platforma Amazon Prime Video również nie pozostaje w tyle. Wystarczy tu wymienić 3. sezon Man in high Castle, intrygujący serial Romanoffs czy klimatyczny Lore, w drugiej odsłonie. Jaki jest najważniejszy tytuł tego miesiąca? Bez wątpienia 11. sezon Doktora Who, który zadebiutuje na BBC America już 7 października. Co jeszcze? Sprawdźcie w poniższym zestawieniu.

Nowe seriale

The Neighborhood

Fabuła serialu The Neighborhood rozgrywa się w osiedlu domków jednorodzinnych, w którym mieszkają bogaci Afroamerykanie. Wszystko wywraca się do góry nogami, gdy wprowadza się biała rodzina.

Premiera w USA: 1 października (CBS)

Happy Together

Bohaterami Happy Together są Peter i Claire, małżeństwo po trzydziestce, które chce odzyskać szaleństwo młodości. Ich życie zmienia się, gdy wprowadza się do nich gwiazda muzyki pop.

Premiera w USA: 1 października (CBS)

I Feel Bad

I Feel Bad to serial komediowy o skutkach ubocznych życia kobiety, która chce osiągnąć wszystko w życiu prywatnym i zawodowym. We wrześniu była przedpremiera, a teraz serial wchodzi do normalnej emisji.

Premiera w USA: 4 października (NBC)

Szkoła dla elity

W elitarnej, hiszpańskiej szkole dochodzi do morderstwa. Podejrzenie pada na trójkę biednych dzieci z robotniczych rodzin, których szkoła została zniszczona w trzęsieniu ziemi.

Premiera w Polsce: 5 października (Netflix)

Into the Dark

Nowy serial Hulu osadzony w klimacie horroru. Każdy odcinek jest inspirowany innym świętem z amerykańskiej kultury.

Premiera w USA: 5 października (Hulu)

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: Materiały promocyjne

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV