Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Nowe seriale i kolejne sezony na październik 2018

Październik będzie bardzo gorącym miesiącem dla wszystkich fanów seriali. Co prawda w najbliższym miesiącu nie uświadczymy wielkich megahitów, ale do ramówek powraca kilka bardzo ważnych pozycji. Zapraszamy do zapoznania się z serialowym rozkładem jazdy na październik!

Jak co miesiąc gorąco będzie na Netflixie. Z pewnością fani superbohaterskich opowieści nie mogą się już do czekać nowego sezonu Daredevila. Zadebiutuje on na platformie streamingowej 19 października. Na Netflixie pojawi się również druga odsłona Castelvani, mrocznej animacji w świecie fantasy. Konkurująca z Netflixem platforma Amazon Prime Video również nie pozostaje w tyle. Wystarczy tu wymienić 3. sezon Man in high Castle, intrygujący serial Romanoffs czy klimatyczny Lore, w drugiej odsłonie. Jaki jest najważniejszy tytuł tego miesiąca? Bez wątpienia 11. sezon Doktora Who, który zadebiutuje na BBC America już 7 października. Co jeszcze? Sprawdźcie w poniższym zestawieniu.

Nowe seriale

The Neighborhood

Fabuła serialu The Neighborhood rozgrywa się w osiedlu domków jednorodzinnych, w którym mieszkają bogaci Afroamerykanie. Wszystko wywraca się do góry nogami, gdy wprowadza się biała rodzina.

Premiera w USA: 1 października (CBS)

Happy Together

Bohaterami Happy Together są Peter i Claire, małżeństwo po trzydziestce, które chce odzyskać szaleństwo młodości. Ich życie zmienia się, gdy wprowadza się do nich gwiazda muzyki pop.

Premiera w USA: 1 października (CBS)

I Feel Bad

I Feel Bad to serial komediowy o skutkach ubocznych życia kobiety, która chce osiągnąć wszystko w życiu prywatnym i zawodowym. We wrześniu była przedpremiera, a teraz serial wchodzi do normalnej emisji.

Premiera w USA: 4 października (NBC)

Szkoła dla elity

W elitarnej, hiszpańskiej szkole dochodzi do morderstwa. Podejrzenie pada na trójkę biednych dzieci z robotniczych rodzin, których szkoła została zniszczona w trzęsieniu ziemi.

Premiera w Polsce: 5 października (Netflix)

Into the Dark

Nowy serial Hulu osadzony w klimacie horroru. Każdy odcinek jest inspirowany innym świętem z amerykańskiej kultury.

Premiera w USA: 5 października (Hulu)

Źródło: zdjęcie główne: Materiały promocyjne
Strony: 12345678910
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – pokochaliście Skrulli z…

W MCU nastał nie tylko czas Kapitan Marvel, ale i Skrulli. Nowo wprowadzona rasa podbiła…

naEKRANIE
-

Najlepsze filmy 2019 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – oficjalny opis…

Avengers: Koniec gry to wielka kulminacja, na którą czekają fani MCU. Opis fabuły został opublikowany…

Michalina Reda
-

Star Trek: Discovery – co dalej…

Star Trek: Discovery jest w trakcie emisji 2. sezonu, a przed nami premiera 10. odcinka.…

Michalina Reda
-

Hellboy – nowe zdjęcia z filmu.…

Premiera nowego filmu Hellboy już za pasem, a w sieci pojawiają się kolejne materiały promocyjne.…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów marzec pełny atrakcji. Nowe seriale i filmy na marzec 2019…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.