Przeczytaj w weekend

Nowe seriale i kolejne sezony na październik 2018

Październik będzie bardzo gorącym miesiącem dla wszystkich fanów seriali. Co prawda w najbliższym miesiącu nie uświadczymy wielkich megahitów, ale do ramówek powraca kilka bardzo ważnych pozycji. Zapraszamy do zapoznania się z serialowym rozkładem jazdy na październik!

Październik będzie bardzo gorącym miesiącem dla wszystkich fanów seriali. Co prawda w najbliższym miesiącu nie uświadczymy wielkich megahitów, ale do ramówek powraca kilka bardzo ważnych pozycji. Zapraszamy do zapoznania się z serialowym rozkładem jazdy na październik!

Star Wars Resistance

Bohaterem serialu jest Kazuda Xiono, młody pilot zwerbowany przez Ruch Oporu, który dostaje tajną misję szpiegowania Najwyższego Porządku.

Premiera w USA: 7 października (Disney XD)

Znaki

Znaki to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela, który by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku.

Premiera w Polsce: 10 października (AXN)

All American

Fabuła serialu All American skupia się na wschodzącej gwieździe footballu, licealiście z Los Angeles. Chłopak zostaje zrekrutowany do drużyny Beverly Hills High i z biegiem czasu coraz bardziej dostrzega ścieranie się dwóch światów. Fabuła jest inspirowana biografią gracza Spencera Paysingera.

Premiera w USA: 10 października (CW)

The Romanoffs

Serial skupia się na ludziach uważających się za współczesnych potomków dynastii Romanowów. Akcja będzie toczyć się współcześnie, jednak w różnych miejscach na całej kuli ziemskiej – mowa o Europie, Afryce i Azji. Każdy odcinek to inna historia i tym samym inna obsada – wspólnym mianownikiem dla kolejnych bohaterów będzie tylko to, że wierzą, iż są potomkami tej konkretnej dynastii.

Premiera w USA: 12 października (Amazon)

Light as a Feather

Light as a Feather opowiada o pięciu nastolatkach, które niespodziewanie muszą zmierzyć się z nadprzyrodzonymi mocami. Dziewczyny rozpoczynają śmiertelną grę. Ci, którzy ją przeżyją, będą musieli dowiedzieć się, dlaczego stali się celem nadprzyrodzonych mocy.

Premiera w USA: 12 października (Hulu)

The Haunting of Hill House

Akcja serialu rozgrywa się w starym dworze, do którego wprowadzają się cztery osoby – znawca okultyzmu i jego asystentka, znawczyni zjawisk psychokinetycznych i przyszły właściciel Domu na Wzgórzu. Po jakimś czasie okazuje się, że Dom chce wybrać wśród nich ofiarę.

Premiera w Polsce: 12 października (Netflix)

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: Materiały promocyjne

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV