Hawaii 5.0, Madam Secretary i inne – będą nowe sezony seriali

CBS zamawia nowe sezony swoich seriali. Madam Secretary i Hawaii 5.0 wśród przedłużonych produkcji.

CBS zamawia nowe sezony swoich seriali. Madam Secretary i Hawaii 5.0 wśród przedłużonych produkcji.

Stacja CBS ogłosiła dziś tytuły produkcji, które mogą czuć się bezpieczne i które otrzymają nowe sezony. Możemy spodziewać się nowych serii następujących seriali:

-Hawaii Five-0 (9. sezon)
- MacGyver (3. sezon)
- Blue Bloods (9. sezon)
- Bull (3. sezon)
- Madam Secretary (5. sezon)
- NCIS: Los Angeles (10. sezon)
- NCIS: New Orleans (5. sezon)
Survivor (seria 37. i 38.)
- The Amazing Race (31. sezon)

Wcześniej zamówiono już sezony seriali The Big Bang Theory, Young Sheldon, Mom, NCISSEAL Team oraz S.W.A.T..

Na chwilę obecną nie jest jasna przyszłość seriali Criminal Minds, Elementary, Code Black, Instinct, Kevin Can Wait, Life in Pieces, Living Biblically, Man with a Plan, 9JKL i Superior Donuts. Nie ma jednak informacji o kasacji, z czego wynika, że ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta. Będziemy informować o szczegółach.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: CBS

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV