Kto powinien zagrać Lois Lane w Arrowverse?

Superman powraca do Arrowverse, a wraz z nim w uniwersum zadebiutuje Lois Lane. Ruszyła lawina spekulacji, kto może zagrać tą kultową postać. Poniżej prezentujemy nasze propozycje aktorek, nadających się do sportretowania zadziornej dziennikarki.

Superman powraca do Arrowverse, a wraz z nim w uniwersum zadebiutuje Lois Lane. Ruszyła lawina spekulacji, kto może zagrać tą kultową postać. Poniżej prezentujemy nasze propozycje aktorek, nadających się do sportretowania zadziornej dziennikarki.

Wiktor Fisz

Wiktor Fisz

Amy Adams, Margot Kidder, Kate Bosworth czy Teri Hatcher to tylko niektóre artystki, wcielające się w przeszłości w Lois. W grudniu tego roku, podczas gigantycznego crossoveru pomiędzy takimi serialami jak Arrow, Supergirl i Flash, zadebiutuje nowa aktorka w tej roli. Czy któraś z niżej wymienionych pań przypadła wam do gustu? Jeśli nie, to dajcie znać w komentarzach, kogo wy byście widzieli jako wielką miłość Supermana.

Holland Roden

Według wielu fanów, Holland Roden byłaby idealną Lois Lane. Nawet Colton Haynes z obsady serialu Arrow, informował na swoim Twitterze że trzyma za nią kciuki. Piękna i charyzmatyczna aktorka pokazała co potrafi w serialu Teen Wolf: Nastoletni wilkołak, gdzie wcielała się w jedną z głównych bohaterek. Wkrótce się przekonamy czy twórcy zasugerują się typowaniami serialomaniaków i zaangażują Holland do roli Lois Lane.

Holland Roden - Teen Wolf
fot. MTV

Lea Michele

Lea specjalizuje się w błyskotliwym młodzieżowym kinie z przymrużeniem oka, więc doskonale sprawdziłaby się w Arrowverse. Po Glee i Królowe krzyku stała się ulubienicą publiczności. Z pewnością jako Lois Lane, również skradłaby serca widzów.

Lea Michele - zdjęcie
fot. themes.com

Alexis Bledel

Aktorka zasłynęła ciężką i kontrowersyjną rolą w Opowieść podręcznej. Czy sprawdzi się w dużo lżejszej produkcji, zupełnie innej od hitu stacji Hulu? Z pewnością tak, ponieważ ma już doświadczenie w tego typu produkcjach (Kochane kłopoty). Bledel już nie raz udowodniła że ma gigantyczny potencjał i żadnej roli się nie boi.

Alexis Bledel - Opowieść podręcznej
Hulu

Sarah Gadon

Jej wielki talent można podziwiać w netflixowym Grace i Grace, gdzie gra bardzo skomplikowaną postać. Z jednej strony niewinny anioł, z drugiej wyrachowana przestępczyni. Taki dualistyczny charakter ma również Lois, która jest niezwykle silną osobą w filigranowym ciele. Sarah zdecydowanie podołałaby tej roli.

Sarah Gadon
fot. Universal Pictures

Katherine Cunningham

Filmografia tej aktorki nie jest zbyt obszerna, mimo to warto obserwować rozwój jej kariery, bo umiejętnie dobiera role. Udany serialowy debiut zanotowała w Trzy dni Kondora. Teraz czas na nowe wyzwania. Może Arrowverse?

Condor
fot. MGM

Strony:
  • 1 (current)
  • 2
  • 3

Źródło: zdjęcie główne: DC

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV