Najlepsze seriale komediowe 2018 roku

Seriale komediowe 2018 roku to kolejny z serii tekstów podsumowujących to, co było dobre. Oto 10 tytułów, które moim zdaniem zasługują na uznanie.

Seriale komediowe 2018 roku to kolejny z serii tekstów podsumowujących to, co było dobre. Oto 10 tytułów, które moim zdaniem zasługują na uznanie.

Seriale komediowe w minionym już 2018 roku stały na naprawdę wysokim poziomie i widzowie lubiący niekonwencjonalny humor mogli znaleźć wiele dobrego w telewizyjnej ofercie.

Wiadomo, że z komediami jest to rzecz specyficzna, bo każdy ma inne poczucie humoru, czyli każdego bawi co innego. Niektóre serial komediowego jednak wchodzą na poziom uniwersalności, trafiający do wielu widzów o rozmaitych gustach. Takie uznaję za najlepsze.

A co Was bawiło w 2018 roku? Dajcie znać w komentarzach.

Seriale komediowo 2018 - oto najlepsze tytuły

1 Czarno to widzę

Ten serial trzyma poziom w każdym sezonie. Duża w tym zasługa genialnie dobranej obsady, która ma niezwykły talent komediowy. Tutaj humor jest uniwersalny i doskonale został rozłożony na grupę. Nie brak też odcinków poruszających ważne i inteligentnie przemyślane problemy natury społecznej. Dzięki temu to nie tylko kapitalne gagi, ale też emocje, jakich po komedii nigdy byśmy się nie spodziewali. 4. sezon z 2018 roku zachwycił.

Serial komediowy Netflixa oparty na produkcji pod tym samym tytułem z dawnych lat. Oto historia kubańskiej rodziny ze średniej klasy. Brzmi banalnie? Nic bardziej mylnego! Oto jeden z najlepszych seriali komediowych ostatnich lat, który fenomenalnie bawi, trafiając w punkt niezwykle często. Dla równowagi mamy poruszane poważne problemy z życia wzięte, które w sposób uniwersalny wzbudzają wiele emocji, potrafią w głęboki sposób zmusić do myślenia i wzruszyć do łez. Naprawdę to jeden z niewielu seriali w historii, na którym będzie w jednym odcinku płakać ze śmiechu, w drugim z emocji. 2. sezon z 2018 roku jedynie podniósł poprzeczkę.

O serialu

Serial Czarno to widzę skupia się na czarnoskórym mężczyźnie z wyższej klasy (Anthony Anderson), który próbuje wychować dzieci ze świadomością... Czytaj więcej

Amerykańskie wrestlerki przebojem dołączyły do serialowego topu platformy Netflix. Kolejna odsłona produkcji w zeszłym roku również była bardzo chwalona, stąd też wysoka pozycja w tym rankingu.

1 Brooklyn Nine-Nine

O serialu

Serial Brooklyn 9-9 opowiada o zróżnicowanej grupie detektywów z Nowego Jorku, którzy nigdy nie brali na poważnie swojej pracy. Wszystko... Czytaj więcej

Ten rodzaj humoru przemówił do wielu fanów na całym świecie, którzy nie mogli zgodzić się na anulowanie serialu. Produkcja przetrwała i bardzo dobrze, bo po tak dobrym roku, trudno byłoby żegnać ten serial.

1 U nas w Filadelfii

O serialu

Serial opowiada o grupie przyjaciół mieszkających w Filadelfii, gdzie - wbrew tytułowi - nie zawsze świeci słońce. Ich życie, zarówno... Czytaj więcej

Niewielu widzów postawiłoby na 13. sezon serialu U nas w Filadelfii, a ten nie okazał się być pechowy. Wręcz przeciwnie, twórcy dostarczyli naprawdę znakomitą odsłonę, która na pewno wpłynie na decyzję o kontynuowaniu serialu.

Zobacz również:
Najlepsze polskie filmy 2018 roku
Najlepsze polskie filmy 2019 roku

Najlepsze gry 2019 roku
Najlepsze bajki i filmy animowane 2019 roku
Najlepsze filmy science fiction 2018
Najlepsze horrory 2018
Najlepsze filmy 2018 roku
Najlepsze filmy 2019 roku

Najlepsze komedie 2018 roku
Najlepsze seriale 2018
Najlepsze książki 2018
Najlepsze komiksy 2018
Najlepsze gry 2018
Najlepsze filmy animowane i bajki 2018 roku

Filmy animowane i bajki 2019 - oczekiwane premiery
Filmy sf/fantasy 2019 - oczekiwane premiery
GRY 2019 - oczekiwane premiery
Nowe seriale 2019 - oczekiwane premiery
Horrory 2019 - oczekiwane premiery
Filmy polskie 2019 - oczekiwane premiery
Nowe sezony seriali 2019 – nadzieje i obawy - oczekiwane premiery
Filmy 2019: premiery kinowe roku - kalendarz

Strony:
  • 1 (current)
  • 2

Źródło: Zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV