Przeczytaj w weekend

Najlepsze seriale 2019 roku (lista aktualizowana)

Wybieramy najlepsze seriale 2019 roku. Oto tytuły, co do których jakości jesteśmy przekonani i z chęcią siadamy do oglądania ich kolejnych odcinków.

Wybieramy najlepsze seriale 2019 roku. Oto tytuły, co do których jakości jesteśmy przekonani i z chęcią siadamy do oglądania ich kolejnych odcinków.

naEKRANIE
naEKRANIE

NAJLEPSZE SERIALE 2019 ROKU - LIPIEC

The Boys - sezon 1

Nietypowy serial komiksowy dla dorosłych. Oto świat, w którym superbohaterowie czują się jak bogowie i celebryci, więc nie wykorzystują swoich mocy tylko do szerzenia dobra. Nadużywają ich i stają się potworami, które budują na zewnątrz wizerunek superbohaterów. Grupa ludzi chce się z nimi zmierzyć. Krwawa jazda bez trzymanki i kompletnie świeże spojrzenie na superbohaterską tematykę.

Weronika Mars - sezon 4

Kryminał z popularną Weroniką Mars powrócił i nadal trzyma poziom. Nowy sezon to znów świetna historia, dużo inteligentnego i trafnego humoru oraz Kristen Bell, która w tytułowej roli sprawia, że widzowie momentalnie wciągają się w opowiadaną historię.

Stranger Things- sezon 3

Do powrotu do tych bohaterów i klimatu serialu Braci Duffer nie powinno się nikogo zachęcać, choć poprzedni sezon nie do końca zostawił po sobie pozytywne wrażenie. W tym wypadku nie ma o czym mówić, bo 3. sezon jest znakomity pod każdym względem. Oferuje zarówno kawał świetnej rozrywki i humoru, ale także strachu i interesujących komentarzy odnoszących się do konsumpcjonizmu czy respektu do czasów Zimnej Wojny. 

NASZA RECENZJA

NAJLEPSZE SERIALE 2019 - WRZESIEŃ

Kroniki Times Square - sezon 3

Finałowy sezon świetnej produkcji od HBO i duetu George Pelecanos-David Simon. Po krótkim przeskoku czasowym, wracamy do bohaterów żyjących w niezwykle ważnym dla Nowego Jorku okresie, gdzie ludzie są coraz bardziej świadomi problemów wynikających z życia na ulicy. Trzeci sezon mistrzowsko domyka najważniejsze wątki, komentuje rzeczywistość oraz prezentuje końcową sekwencję, która powinna być długo pamiętana przez telewizję.

Undone

Miniserial Amazona jest doskonałym przykładem możliwości formy, jaką jest animacja. Całość koncentruje się na dziewczynie, które po wypadku samochodowym nabywa umiejętności związanych z materią czasu.Dzięki nim pragnie odkryć tajemnicę związaną ze śmiercią jej ojca. W roli głównej Rosa Salazar.

Niewiarygodne

Netflix w tym roku zaprezentował kilka wartych uwagi tytułów, a jednym z nich bez wątpienia jest właśnie serial Niewiarygodne. Brawa należą się szczególnie za scenariusz i świetnie dobranych aktorów, gdzie udało się zarysować intrygę i nadać całości odpowiedni ładunek emocjonalny.

Rekrut - sezon 2 

Serial policyjny miał trochę problemów za kulisami przed rozpoczęciem prac nad 2. sezonem, ale po chaotycznym premierowym odcinku udało się to poukładać i wszystko wróciło do normy. Jest to wyjątek w gatunku, ponieważ twórcy opowiadają poważne historie w sposób lekki, pomysłowy, przezabawny i szalenie przyjemny. Dużo w tym dystansu i luzu, ale też kreatywnych rozwiązań fabularnych, które w sposób humorystyczny mogą szczerze zaskoczyć. Kawał dobrej przyjemnej rozrywki wartej wyróżnienia.

Zobacz również:
Najlepsze polskie filmy 2018 roku
Najlepsze filmy science fiction 2018
Najlepsze horrory 2018
Najlepsze filmy 2018 roku
Najlepsze filmy 2019 roku

Najlepsze komedie 2018 roku
Najlepsze seriale 2018
Najlepsze książki 2018
Najlepsze komiksy 2018
Najlepsze gry 2018
Najlepsze filmy animowane i bajki 2018 roku

Filmy animowane i bajki 2019 - oczekiwane premiery
Filmy sf/fantasy 2019 - oczekiwane premiery
GRY 2019 - oczekiwane premiery
Nowe seriale 2019 - oczekiwane premiery
Horrory 2019 - oczekiwane premiery
Filmy polskie 2019 - oczekiwane premiery
Nowe sezony seriali 2019 – nadzieje i obawy - oczekiwane premiery
Filmy 2019: premiery kinowe roku - kalendarz [lista aktualizowana]

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV