Nowe seriale i kolejne sezony na wrzesień 2018

Po spokojniejszym - jeśli chodzi o serialowe produkcje - miesiącu czas na wrzesień, w którym to świat seriali odżywa i zapowiada się wiele ciekawych produkcji. Poznajcie nowe seriale na wrzesień 2018.

Po spokojniejszym - jeśli chodzi o serialowe produkcje - miesiącu czas na wrzesień, w którym to świat seriali odżywa i zapowiada się wiele ciekawych produkcji. Poznajcie nowe seriale na wrzesień 2018.

Kończą się wakacje, ale na pocieszenie wszystkich fanów seriali - to także początek powrotu znakomitych produkcji. Nie zabraknie wielu nowości, które zapowiadają się naprawdę ciekawie. Nowe seriale na wrzesień to wielka różnorodność tematyczna i kilka potencjalnych hitów, obok których nie przejdziemy obojętnie.

Nie brak też powrotów popularnych tytułów z nowymi sezonami. Tekst macie podzielony na strony. Pierwsze pięć stron to nowe seriale z trailerami. Pozostałe to kolejne sezony znanych i lubianych tytułów. Jeszcze nie wszystkie mają pierwsze teasery.

Oto nowe seriale na wrzesień. Dajcie znać w komentarzach, co koniecznie powinniśmy zrecenzować!

NOWE SERIALE

Pułapka

W głównej roli zobaczymy Agatę Kuleszę, która wciela się w postać Olgi Sawickiej, jednej z najchętniej czytanych pisarek powieści kryminalnych. Podczas szukania inspiracji do kolejnych książek, trafia na intrygującą sprawę dotyczącą nastoletniej dziewczyny. Olga zostaje niepostrzeżenie wciągnięta w intrygę z przeszłości, która po latach powraca ze zdwojoną siłą.

Premiera w Polsce: 1 września (TVN)

Miss Sherlock

Serial czerpał będzie z klasycznych powieści sir Arthura Conan Doyle'a. Akcja rozgrywa się jednak nie w Londynie, a we współczesnym Tokio, gdzie bohaterki będą prowadzić swoje śledztwo. W postać Sherlock wciela się Yuko Takeuchi, a towarzyszyć jej będzie pani doktor Wato Tashibana, która będzie serialową wersją Watsona.

Premiera w USA: 1 września (HBO GO)

Mayans MC

Będzie to spin-off serialu Synowie Anarchii, którego akcja rozgrywa się po wydarzeniach z oryginalnej produkcji. Głównym bohaterem będzie EZ Reyes z Mayan MC, który zamierza zemścić się na kartelu i zyskać szacunek kobiety, którą kocha.

Premiera w USA: 4 września (FX)

The Purge

Serial powstał w oparciu o serię filmów wytwórni Blumhouse Productions. W serialu The Purge również raz do roku każde przestępstwo i zbrodnia przez 12 godzin są legalne.

Premiera w USA: 4 września (USA Network)

Press

Serial Press od BBC pokaże m.in. specyficzny i niekiedy burzliwy świat mediów, gdzie rządzą dylematy etyczne, z którymi dziennikarze i redaktorzy spotykają się każdego dnia swojej pracy.

Premiera w Wielkiej Brytanii: 6 września (BBC)


Poznaj klawiaturę multimedialną Logitech K400+

Strony:

Źródło: Zdjęcie główne: Materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV