Repertuar kin Nowość Program TV

Nowe seriale i kolejne sezony na wrzesień 2018

Po spokojniejszym - jeśli chodzi o serialowe produkcje - miesiącu czas na wrzesień, w którym to świat seriali odżywa i zapowiada się wiele ciekawych produkcji. Poznajcie nowe seriale na wrzesień 2018.

Kończą się wakacje, ale na pocieszenie wszystkich fanów seriali – to także początek powrotu znakomitych produkcji. Nie zabraknie wielu nowości, które zapowiadają się naprawdę ciekawie. Nowe seriale na wrzesień to wielka różnorodność tematyczna i kilka potencjalnych hitów, obok których nie przejdziemy obojętnie.

Nie brak też powrotów popularnych tytułów z nowymi sezonami. Tekst macie podzielony na strony. Pierwsze pięć stron to nowe seriale z trailerami. Pozostałe to kolejne sezony znanych i lubianych tytułów. Jeszcze nie wszystkie mają pierwsze teasery.

Oto nowe seriale na wrzesień. Dajcie znać w komentarzach, co koniecznie powinniśmy zrecenzować!

NOWE SERIALE

Pułapka

W głównej roli zobaczymy Agatę Kuleszę, która wciela się w postać Olgi Sawickiej, jednej z najchętniej czytanych pisarek powieści kryminalnych. Podczas szukania inspiracji do kolejnych książek, trafia na intrygującą sprawę dotyczącą nastoletniej dziewczyny. Olga zostaje niepostrzeżenie wciągnięta w intrygę z przeszłości, która po latach powraca ze zdwojoną siłą.

Premiera w Polsce: 1 września (TVN)

Miss Sherlock

Serial czerpał będzie z klasycznych powieści sir Arthura Conan Doyle’a. Akcja rozgrywa się jednak nie w Londynie, a we współczesnym Tokio, gdzie bohaterki będą prowadzić swoje śledztwo. W postać Sherlock wciela się Yuko Takeuchi, a towarzyszyć jej będzie pani doktor Wato Tashibana, która będzie serialową wersją Watsona.

Premiera w USA: 1 września (HBO GO)

Mayans MC

Będzie to spin-off serialu Synowie Anarchii, którego akcja rozgrywa się po wydarzeniach z oryginalnej produkcji. Głównym bohaterem będzie EZ Reyes z Mayan MC, który zamierza zemścić się na kartelu i zyskać szacunek kobiety, którą kocha.

Premiera w USA: 4 września (FX)

The Purge

Serial powstał w oparciu o serię filmów wytwórni Blumhouse Productions. W serialu The Purge również raz do roku każde przestępstwo i zbrodnia przez 12 godzin są legalne.

Premiera w USA: 4 września (USA Network)

Press

Serial Press od BBC pokaże m.in. specyficzny i niekiedy burzliwy świat mediów, gdzie rządzą dylematy etyczne, z którymi dziennikarze i redaktorzy spotykają się każdego dnia swojej pracy.

Premiera w Wielkiej Brytanii: 6 września (BBC)


Poznaj klawiaturę multimedialną Logitech K400+

Źródło: Zdjęcie główne: Materiały prasowe
Strony: 12345678910

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.