Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Nowe seriale i kolejne sezony na wrzesień 2018

Po spokojniejszym - jeśli chodzi o serialowe produkcje - miesiącu czas na wrzesień, w którym to świat seriali odżywa i zapowiada się wiele ciekawych produkcji. Poznajcie nowe seriale na wrzesień 2018.

Kończą się wakacje, ale na pocieszenie wszystkich fanów seriali – to także początek powrotu znakomitych produkcji. Nie zabraknie wielu nowości, które zapowiadają się naprawdę ciekawie. Nowe seriale na wrzesień to wielka różnorodność tematyczna i kilka potencjalnych hitów, obok których nie przejdziemy obojętnie.

Nie brak też powrotów popularnych tytułów z nowymi sezonami. Tekst macie podzielony na strony. Pierwsze pięć stron to nowe seriale z trailerami. Pozostałe to kolejne sezony znanych i lubianych tytułów. Jeszcze nie wszystkie mają pierwsze teasery.

Oto nowe seriale na wrzesień. Dajcie znać w komentarzach, co koniecznie powinniśmy zrecenzować!

NOWE SERIALE

Pułapka

W głównej roli zobaczymy Agatę Kuleszę, która wciela się w postać Olgi Sawickiej, jednej z najchętniej czytanych pisarek powieści kryminalnych. Podczas szukania inspiracji do kolejnych książek, trafia na intrygującą sprawę dotyczącą nastoletniej dziewczyny. Olga zostaje niepostrzeżenie wciągnięta w intrygę z przeszłości, która po latach powraca ze zdwojoną siłą.

Premiera w Polsce: 1 września (TVN)

Miss Sherlock

Serial czerpał będzie z klasycznych powieści sir Arthura Conan Doyle’a. Akcja rozgrywa się jednak nie w Londynie, a we współczesnym Tokio, gdzie bohaterki będą prowadzić swoje śledztwo. W postać Sherlock wciela się Yuko Takeuchi, a towarzyszyć jej będzie pani doktor Wato Tashibana, która będzie serialową wersją Watsona.

Premiera w USA: 1 września (HBO GO)

Mayans MC

Będzie to spin-off serialu Synowie Anarchii, którego akcja rozgrywa się po wydarzeniach z oryginalnej produkcji. Głównym bohaterem będzie EZ Reyes z Mayan MC, który zamierza zemścić się na kartelu i zyskać szacunek kobiety, którą kocha.

Premiera w USA: 4 września (FX)

The Purge

Serial powstał w oparciu o serię filmów wytwórni Blumhouse Productions. W serialu The Purge również raz do roku każde przestępstwo i zbrodnia przez 12 godzin są legalne.

Premiera w USA: 4 września (USA Network)

Press

Serial Press od BBC pokaże m.in. specyficzny i niekiedy burzliwy świat mediów, gdzie rządzą dylematy etyczne, z którymi dziennikarze i redaktorzy spotykają się każdego dnia swojej pracy.

Premiera w Wielkiej Brytanii: 6 września (BBC)


Poznaj klawiaturę multimedialną Logitech K400+

Źródło: Zdjęcie główne: Materiały prasowe
Strony: 12345678910

 

 

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Piotr Piskozub
-

Niezrealizowane filmy o herosach – jedne…

Wiedzieliście, że Bob Hoskins mógł wcielić się w Wolverine'a? Poznajcie najciekawsze projekty superbohaterskie, które nie…

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – to nie Szatan…

W sieci pojawiły się nowe materiały z kolejnej odsłony MCU, filmu Kapitan Marvel - na…

Adam Siennica
-

Złote Maliny 2019: Nominacje. Oto najgorsze…

Złote Maliny 2019 to nagroda dla najgorszych filmów 2018 roku. Ogłoszono nominacje.

Piotr Piskozub
-

Arrow – nowa wersja Suicide Squad…

Wiele wskazuje na to, że już niebawem w Arrow zobaczymy kolejną wersję Suicide Squad -…

Dawid Muszyński
-

Glass – recenzja filmu

Przy okazji premiery Split M. Night Shyamalan zaskoczył nas informacją, że buduje swoje uniwersum superbohaterów.…

Ocena recenzenta:
5

Co o tym sądzisz?