Najlepsze filmy 2018 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2018 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Wybieramy najlepsze filmy 2018 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

naEKRANIE

naEKRANIE

NAJLEPSZE FILMY 2018 - SIERPIEŃ

Ant-Man and the Wasp

Superprodukcja Marvela to przykład lekkiej i przyjemnej rozrywki, jaką oczekujemy po filmach o superbohaterach. Ten, podobnie jak część pierwsza, jest bardziej komediowy, a efektowna akcja stoi na drugim planie. Nie jest to może najlepszy ani najważniejszy film tego uniwersum, ale rozrywka warta wyróżnienia, do której można wrócić z przyjemnością.

Mission: Impossible - Fallout

Najnowsza i najlepsza część serii kina szpiegowskiego, która zachwyca popisami kaskaderskimi bez precedensu. Oglądając to dzieło wiemy,że to co wyczynia Tom Cruise na ekranie, nikt wcześniej nie zrobił podczas pracy nad żadnym filmem czy serialem. Imponujące sceny akcji, które zostały nakręcone z napięciem, efektownością i klimatem. A do tego przyjemna historia dobrze nawiązująca do poprzednich odsłon.

Christopher Robin

Przygody Kubusia Puchatka i spółki w wersji aktorskiej to kontynuacja fabuły z serialu animowanego. Krzysiu (w tej roli Ewan McGregor) jest już dorosłym człowiekiem pracującym w korporacji, który zatracił radość życia. To tylko punk wyjścia dla historii dla całej rodziny, która przypomni nam wszystkim, że bycie dzieckiem jest ważne cały czas, bez względu na wiek. Piękny, poruszający i czasem smutny film.

Crazy Rich Asians

Największy hit komedii romantycznych roku. Wychodzimy z założenia, że w tym artykule trzeba wyróżnić przedstawicieli różnych gatunków, bo w każdym znajdą się perełki w ciągu roku, warte obejrzenia. A ten film jest tego przykładem, bo dostajemy rzecz zabawną, nietypową i nawet momentami poruszającą emocje. Ten film ma wszystko to, by wyciągnąć opowieść ze sztampy gatunku i zarazem nadać jej charakterystyczną lekkość, która sprawia, że jako widzowie kończymy seans z pozytywnymi emocjami.

To All the Boys I've Loved Before

Komedia romantyczna Netflixa oparta na prostym koncepcie: nieśmiałą dziewczyna pisze listy miłosne do chłopców, w których się zadurzyła. Dzięki pewnym zdarzeniom te listy do nich trafiając, wywracając życie bohaterki w szkole do góry nogami. Fabularnie nie jest to nic odkrywczego, ale pod względem jakości, mamy do czynienia z kapitalną komedią romantyczną. Bawi bardzo dobrze i wzrusza, kiedy trzeba. A najważniejsze jest to, że bohaterowie dobrani są fantastycznie i to oni budują wyjątkowy urok tej opowieści, która pozostawia w bardzo pozytywnym nastroju. Takie filmy nigdy nie będą najlepszymi w historii ani nawet jakościowo roku, ale trzeba wyróżnić dobrych przedstawicieli gatunku.

Zobacz również:
Najlepsze filmy 2017 roku
Najlepsze filmy 2019 roku
Najlepsze polskie filmy 2017 roku
Najlepsze polskie filmy 2018 roku
Najciekawsze premiery kinowe 2018 roku
Najlepsze bajki i filmy animowane 2017 roku
Najlepsze filmy akcji 2017 roku
Najlepsze komedie 2017 roku
Najlepsze horrory 2017 roku
Najlepsze horrory 2018
Najlepsze filmy komiksowe 2017 roku
Najlepsze książki 2017 roku
Najlepsze komiksy 2017 roku
Najlepsze gry 2017 roku
Najlepsze seriale 2017 roku
Najciekawsze filmy science fiction i fantasy 2018 roku

Najciekawsze komedie 2018 roku
Najciekawsze thrillery 2018 roku
Najciekawsze filmy komiksowe 2018 roku
Najciekawsze filmy animowane i bajki 2018 roku
Najlepsze filmy 2018 roku

Najlepsze komedie 2018 roku
Najlepsze seriale 2018
Najlepsze książki 2018
Najlepsze komiksy 2018
Najlepsze gry 2018
Najlepsze filmy animowane i bajki 2018 roku
Filmy 2019: premiery kinowe roku - kalendarz [lista aktualizowana]

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV