Najlepsze filmy 2018 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2018 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Wybieramy najlepsze filmy 2018 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

naEKRANIE

naEKRANIE

NAJLEPSZE FILMY 2018 - GRUDZIEŃ

Roma

Wzruszający, ale nie ckliwy. Emocjonalny, ale nie sentymentalny. Piękny wizualnie, lecz nie przerysowany. Taka jest Roma – jeden z najlepszych filmów tego roku. Obraz Alfonso Cuaróna imponuje pod każdym względem. Ten piękny hołd dla kobiecej siły powinien już niedługo wybrzmieć jeszcze mocniej, ponieważ to murowany kandydat do tegorocznych Oscarów.

NASZA RECENZJA

Kraina wielkiego nieba

Jeden z najlepszych debiutów reżyserskich ostatnich lat! Paul Dano wykazał, że jest nie tylko świetnym aktorem, ale w pełni świadomym i doskonale kontrolującym swój obraz reżyserem. Jego Kraina wielkiego nieba to kino zepsucia, rozpadu relacji, kameralne i świetnie zainscenizowane oraz zagrane. Codzienne ludzkie problemy zyskują dodatkowy ciężar dzięki narracji - całość jest ukazana z punktu widzenia nastoletniego chłopca, którego ciężko nie polubić. Niezwykle przedstawiona zwyczajność - pozycja obowiązkowa.

NASZA RECENZJA

Spider-Man Uniwersum

Arcydzieło! Tak najłatwiej określić ten film animowany, który jest doceniana przez zwykłych widzów i najlepszych krytyków na świecie. Kto by pomyślał, że ludzi kochających kino artystyczne porwie ta nowatorska animacja? To przede wszystkim idealna propozycja dla fanów filmów komiksowych. Przygoda, akcja, humor, pomysłowo stworzona animacja i wielkie emocje. To jest obowiązkowy seans dla widzów kochających dobre kino. Nawet jeśli komiksowe produkcje Was nie porywają, te przygody Pajączków mogą to zrobić.

NASZA RECENZJA

Black Mirror: Bandersnatch

Czarne lustro: Bandersnatch jest pierwszym interaktywnym filmem na platformie Netflix i swego rodzaju eksperymentem, który zdecydowanie się powiódł. Choć dokonywane przez nas wybory często przypominają iluzję, to jednak nasz wpływ na całość i sama historia są niezwykłym doznaniem.

NASZA RECENZJA

Zobacz również:
Najlepsze filmy 2017 roku
Najlepsze filmy 2019 roku
Najlepsze polskie filmy 2017 roku
Najlepsze polskie filmy 2018 roku
Najciekawsze premiery kinowe 2018 roku
Najlepsze bajki i filmy animowane 2017 roku
Najlepsze filmy akcji 2017 roku
Najlepsze komedie 2017 roku
Najlepsze horrory 2017 roku
Najlepsze horrory 2018
Najlepsze filmy komiksowe 2017 roku
Najlepsze książki 2017 roku
Najlepsze komiksy 2017 roku
Najlepsze gry 2017 roku
Najlepsze seriale 2017 roku
Najciekawsze filmy science fiction i fantasy 2018 roku

Najciekawsze komedie 2018 roku
Najciekawsze thrillery 2018 roku
Najciekawsze filmy komiksowe 2018 roku
Najciekawsze filmy animowane i bajki 2018 roku
Najlepsze filmy 2018 roku

Najlepsze komedie 2018 roku
Najlepsze seriale 2018
Najlepsze książki 2018
Najlepsze komiksy 2018
Najlepsze gry 2018
Najlepsze filmy animowane i bajki 2018 roku
Filmy 2019: premiery kinowe roku - kalendarz

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV