Najlepsze filmy 2018 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2018 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Wybieramy najlepsze filmy 2018 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

naEKRANIE

naEKRANIE

NAJLEPSZE FILMY 2018 - LIPIEC

Sicario 2: Soldado

Kontynuacja filmu Sicario z 2015 roku, obok której nie można przejść obojętnie. Trudno postawić te filmy koło siebie, bo pod wieloma względami się od siebie różnią. Jedni powiedzą, że sequel jest gorszy i niepotrzebny, drudzy powiedzą, że po prostu jest inny, ale równie dobry. Historia jest prosta, ale kapitalnie opowiedziana. Przede wszystkim zdjęcia podczas wszystkich scen akcji zachwycają i wprowadzają w osłupienie! Długie ujęcia przygotowanego przez operatora Dariusza Wolskiego i reżysera Stefano Sollimę mają niezwykły klimat, pomysł i dużą dawkę napięcia. Choćby dla tych znakomitych sekwencji warto to obejrzeć. A obok tego popisy aktorskie Benicio del Toro i Josha Brolina.

NASZA RECENZJA

Iniemamocni 2

Film animowany o rodzinie superbohaterów to kontynuacja hitu z 2004 roku. Ależ to rozrywka! Jest dobra, ciekawa i sprawnie opowiedziana historia, która angażuje i pomimo prostoty, sprawia dużo frajdy. Klimat, dobre pomysły na rozwój świata oraz - co najważniejsze - dużo humoru trafiającego tak samo fantastycznie do dzieci i do dorosłych. Idealna rozrywka dla całej rodziny.

NASZA RECENZJA

Berek

Komedia na swój sposób wyjątkowa, bo odchodzi od schematów, jakimi jesteśmy zalewani z Hollywood. Historia inspirowana faktami o dziwacznej grze w berka grupy przyjaciół to rzecz przede wszystkim zabawna i nie oparta na humorze wulgarnym. Są tu pomysły głupkowate, ale potrafiące rozśmieszyć, a nie wywołać uczucie zażenowania. A do tego całość ma drugie dno, dając do myślenia i wywołując emocje. Dobra rozrywka.

NASZA RECENZJA

Zobacz również:
Najlepsze filmy 2017 roku
Najlepsze filmy 2019 roku
Najlepsze polskie filmy 2017 roku
Najlepsze polskie filmy 2018 roku
Najciekawsze premiery kinowe 2018 roku
Najlepsze bajki i filmy animowane 2017 roku
Najlepsze filmy akcji 2017 roku
Najlepsze komedie 2017 roku
Najlepsze horrory 2017 roku
Najlepsze horrory 2018
Najlepsze filmy komiksowe 2017 roku
Najlepsze książki 2017 roku
Najlepsze komiksy 2017 roku
Najlepsze gry 2017 roku
Najlepsze seriale 2017 roku
Najciekawsze filmy science fiction i fantasy 2018 roku

Najciekawsze komedie 2018 roku
Najciekawsze thrillery 2018 roku
Najciekawsze filmy komiksowe 2018 roku
Najciekawsze filmy animowane i bajki 2018 roku
Najlepsze filmy 2018 roku

Najlepsze komedie 2018 roku
Najlepsze seriale 2018
Najlepsze książki 2018
Najlepsze komiksy 2018
Najlepsze gry 2018
Najlepsze filmy animowane i bajki 2018 roku
Filmy 2019: premiery kinowe roku - kalendarz

Strony:

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV